Author Topic: folyik a huto :(  (Read 2595 times)

Offline pistikek

  • Újonc
  • *
  • Posts: 4
  • Segített?: +0/-0
folyik a huto :(
« on: 2014 September 15, 11:18:13 am »
Hello Fiestások!

a fiestamon új probléma utotte fel a fejét. Nemrég észrevettem h fogy a hutoviz a tartálybol. Találtam is vizes foltot, méghozzá a huto jobb alsó sarkában, (auto szembol nezve)... Arra gondoltam h nem-e a hutoviz leereszto csavar vagy mi az mentén folyik, vagy esetleg a huto homlokfalhoz való rogzitésénél?? Csatolok képet hol gondolom h folyik... egyébként ahogy a huto avval a gumibakkal rogzitve van a homlokfalhoz ott folyhat egyáltalán? vagy nagyobb a valoszinusege h a leereszto csavar menten folyik ?   ELORE KOSZI A VÁLASZOKAT! :)


Offline gekko

  • Újonc
  • *
  • Posts: 1
  • Segített?: +0/-0
Re:folyik a huto :(
« Reply #1 on: 2015 April 15, 13:05:20 pm »
Üdv, Úgy fest, hogy ugyanez a gondom, úgyhogy érdekelne,  ha lesz megoldás, illetve én is megosztom, ha kitaláltam.

Offline vsop14

  • Hallott már a fiestáról
  • **
  • Posts: 15
  • Segített?: +0/-0
Re:folyik a huto :(
« Reply #2 on: 2015 April 15, 13:33:59 pm »
hát a hűtők nagyon sok helyen folyhatnak. Lehet a leeresztő csavarnál is akár, vagy a csonkoknál, vagy ahol össze vann illesztve a műanyag és a fém rész, vagy egyszerűen csak kilyukadt valahol, vagy megduzzadt... Igaz nem fiestan, de sokat szívtam hűtővel, végül vettem egy újat, mert az a tuti. A helyedben én megpróbálnám a leeresztőcsavar tömítését lecserélni, aztán ha azzal sem javul meg, akkor csere. Sztem nem éri meg kockáztatni. Ha folyik a hűtő, akkor akár sokáig is el tudsz vele járni (hónapokig), de az is lehet, hogy holnap szétnyílk és akkor ott fogsz állni az út szélén...
Nem tudom milyen motoros a kocsid, de most megnéztem, hogy egy 1.4-eshez 20ezer a hella hűtő. Nem éri meg ennyiért kockáztatni sztem :)
« Last Edit: 2015 April 15, 16:48:53 pm by DVZs »