Author Topic: Fiesta vásárlás - klímával vagy nélküle  (Read 2382 times)

Offline developer

  • Újonc
  • *
  • Posts: 6
  • Segített?: +0/-0
Fiesta vásárlás - klímával vagy nélküle
« on: 2013 July 07, 16:47:28 pm »
Sziasztok,

miután kiveséztük a motorokat, és ez alapján el is kezdtem nézegetni a hahu-n az autókat. A hirdetéseket látva azt tapasztaltam, hogy eléggé ketté lehet osztani az alapján, hogy van-e benne klíma. Kérdésem, hogy érdemes-e ez alapján szelektálni? Illetve mennyire gyenge pontja ennek a típusnak a klíma, van-e valami típushiba, stb. ilyenek? Egy 2003 körüli ilyen autónál vajon mennyire van már romon a klímája?
Most jöhetne az első válasz, hogy én nekem kell tudni, hogy nekem mennyire fontos a klíma, stb... városi szaladgálósnak lenne a kocsi, így most elsőre azt mondanám, hogy nem létszükség a klíma, de jó ha van :D. Szóval kíváncsi vagyok a véleményetekre ebben a témában is.   :notworthy:

Offline bosdaniel

  • A mester
  • *****
  • Posts: 495
  • Segített?: +36/-0
Re:Fiesta vásárlás - klímával vagy nélküle
« Reply #1 on: 2013 July 07, 17:22:20 pm »
Én klímásat választanék,lehetőleg manuálisat.
Fontos,hogy amikor megveszed működjön.
Sokszor mondják,hogy ááhh jó az csak fel kell tölteni,de koránt sem biztos.
Meg kell nézni,milyen rajta a szárítószűrő,mikor lehetett cserélve,van-e a csatlakozásoknál vízkő szerü kicsapódás,ami
szivárgásra utal.
Ha nem működik olyan mint,ha nem is lenne.
Figyeld,hogy nem e zakatol vagy zörög a kompresszor mikor bekapcsolod,valakit kérj meg,hogy figyelje bekapcsolás után,hogy hajta e a motor a kompresszort.

Offline Styleair

  • A mester
  • *****
  • Posts: 671
  • Segített?: +22/-0
  • Moondust Silver Child Carrier
Re:Fiesta vásárlás - klímával vagy nélküle
« Reply #2 on: 2013 July 07, 19:02:39 pm »
Sziasztok,

miután kiveséztük a motorokat, és ez alapján el is kezdtem nézegetni a hahu-n az autókat. A hirdetéseket látva azt tapasztaltam, hogy eléggé ketté lehet osztani az alapján, hogy van-e benne klíma. Kérdésem, hogy érdemes-e ez alapján szelektálni? Illetve mennyire gyenge pontja ennek a típusnak a klíma, van-e valami típushiba, stb. ilyenek? Egy 2003 körüli ilyen autónál vajon mennyire van már romon a klímája?
Most jöhetne az első válasz, hogy én nekem kell tudni, hogy nekem mennyire fontos a klíma, stb... városi szaladgálósnak lenne a kocsi, így most elsőre azt mondanám, hogy nem létszükség a klíma, de jó ha van :D. Szóval kíváncsi vagyok a véleményetekre ebben a témában is.   :notworthy:
Én már csak klímásat vennék. Ha rossz, meg csináltatnám. 10 éves szalon autó nincs.
Nekünk a két Fifi városban fut,  keveset. Anyóséban van klíma, a pároméban nincs. Hiányzik is!
Utólag lehet klímát is beszereltetni, csak nem éri meg.
Jól felszerelt az autó,  az nem baj.  :hello:
Fiesta MKVI 1.3 (2002) EU3
Fiesta MKVI Facelift 1.3 (2005) EU4
Mondeo MKIII 2.0 TDCI Titanium X (2005) EU4